Empty

Total: 0,00 zł

O nas

                                                               

 

NutriVital Clinic to pierwsza we Wrocławiu klinika kompleksowego leczenia nadwagi, otyłości i niedowagi, w której Pacjent podczas kuracji może pozostać pod równoczesną opieką dietetyka i psychologa specjalizującego się między innymi w psychologii dietetyki.

Program leczenia w NutriVital Clinic zakłada trwałą i skuteczną zmianę nawyków żywieniowych oraz poprawę ogólnej kondycji psychicznej Pacjenta.

W NutriVital Clinic pomagamy osobom, które nie wiedzą jak skutecznie schudnąć lub przytyć oraz tym, którzy mają problem z wytrwaniem w procesie redukcji masy ciała. W naszej placówce możemy pochwalić się 92% skutecznością w leczeniu nadwagi i otyłości.

Nasza oferta kierowana jest także do osób chcących poprawić swoje nawyki żywieniowe czy zadbać o prewencję chorób cywilizacyjnych jak również do tych, którzy potrzebują pomocy lub porady psychologicznej w związku z kwestiami niezależnymi od sposobu żywienia i masy ciała. Specjaliści NutriVital Clinic oferują pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem zawodowym, fachowość oraz indywidualne podejście do Pacjenta.